D1012
D1013D1014D1015D1016

Süsinikkiust disain teie valikul, must, filmikattega

10.38 €

Vali pikkus ja kõrgus

Ühe ruutmeetri hind on 1.2 €
Kogupind (m2)
Product Price
SKU: N/A. Kategooriad: , .

Toote kirjeldus

Mis on vahe väljaspool seestpoolt:
1) Väline talub rohkem temperatuuri- ja väliseid stiimule.
2) Väline on pikemaajalise kasutuseaga.
3) Sisemine on odavam.
4) Sisemine on pehmem, seda on parem rakendada väiksematele esemetele, mis omavad pehmet tekstuuri.

Filmist süsinikkiud saab kasutada toonimiseks ja kleepimiseks:
Jalgratta raame, metallist konstruktsioone, täielikult sõiduki või selle üksikuid osi, näiteks ukse, kaitseraud, katus, kapott, tiivad, palju erinevaid muid asju siin saab väljendada oma kujutlusvõimet.
.
Süsinikkile eelised:
Ei purune temperatuuri kõikumistel (alates -50°C kuni +120°С)
Ei pragune ega lähe katki kivide löökide tagajärjel (killustik, kruus, jäätükid), edukalt läbib testid „liivapritsidele“ ja lõhustamisele
Värv ei pleegi päikese ultraviolettkiirtest
Vastupidav keemiliste aktiivainete mõjule (pesuvahendid, bensiin, diislikütus, putukatest ja lindudest tekkinud plekid)
Autovinüüliga saab katta neid auto kere ja salongi detaile, mida oleks väga keeruline või võimatu naturaalse süsinikkiuga katta
Elastne ja painduv

Hooldus: Carbon 3D carbon film (“all carbon film”) on selgelt nähtav “süsinikkiu” tekstuuriga, kuid ei ole kaitsva lakiga kaetud. Seega, pärast kleepimist karboksüül filmi “3D Carbon” välistele auto osadele, või pärast kleepimist salongi, puhastada pestes filmi pinda pehme, puhta lapiga ja perioodiliselt loputada puhtas vees.

Peamised “probleemid”, mis tulenevad algaja “kasutajal” on ennekõige lahti tulevad kile servad ja nurgad, samuti kortsud ja õhumullid, mis võivad olla moodustatud kleepimise käigus keerulistele profileeritud elementidele. Filmi lahti kleepimine servast ja nurgast, on tingitud sõrme puutest filmi venitamise protsessi käigus, mustuse ja tolmu sattumise kile serva alla, samuti liimi halvenemisega kile alusel. Sellisel juhul enne kleepimist, filmi servade ja nurkadele praimerit. Vinüülkile asetamine autole ilma mullide ja kortsudeta – see on üks või kaks päeva harjutamist ning kasutades filmi koos õhukanalitega lihtsustab oluliselt liimimise protsessi ja teeb lihtsamaks kõrvaldada defektid nagu õhumullid.