FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Mis on hinna sees?

Hinna sees on materjalid, disainitöö, kleepsumeistri töö, pakkimismaterjalid ja kauba saatmine postiga.

Kuidas tegutseda juhul, kui minu kleeps on rikutud, kadunud või defektiga tulnud?

Eelkõige pildistage kleepsu ja saatke meile seda koos foto ja probleemi kirjeldusega. Juhul, kui Teie saadetis on kadunud või ei tulnud teavitage meid ka sellest. Me saadame Teile kleepsu uuesti või tagastame raha.

Kui palju võtab aega kleepsu valmistamine?

Kõik sõltub valitud tarneviisist. Kui soovite saada kleepsu kulleriga, siis saab teie tellimus kõrgema prioriteedi staatuse ja on valmis 2-4 tunniga. Kui te valite tasuta transpordi, saab kleebis valmis 1-3 päevaga.

Kas on võimalik tellida mingi teise disainiga kleepsu, mida ei ole teie e-poes saadaval?

Jah, on küll võimalik. Oleme valmis käsitlema teie ideid ja pakkumisi. Hinnad sõltuvad kleebise keerukusest ja suurusest. Võtke meiega ühendust telefoni või kirja teel ja räägime teile, mida teha.

Miks erinevate kleebiste hinnad on nii erinevad?

Hinnad sõltuvad kleepsu keerukusest ja detailsusest. Mõnda kleepsu on raskem valmistada, kui teist. Mida keerulisem on kleebis, seda suurem on selle hind.

Mida on mul vaja teha, et valida just mulle sobiva suurusega kleepsu?

Kõik on lihtne – kasutades liugurit või pannes mõõdud käsitsi kirjeldusse.

Kas ma saan tellida paigaldamise teenust?

Jah, saate küll. Hinnad sõltuvad töömahust. Võtke meiega ühendust, et saada hinnapakkumine.

Millised on transpordiviisid ja palju see kõik maksab?

  • a. Kulleriga. Kaup tuuakse kätte üldjuhul 12 tunni jooksul Kliendi poolt märgitud kättetoimetamise aadressile. Tellimused, mis olid tehtud nädalavahetusel, riiklikel pühadel ja tööpäevadel peale kella 16:00 edastatakse kullerile lähimal tööpäeval ning jõuavad kliendile sellele järgneval tööpäeval.
  • b. Lähimasse Omniva kontorisse tähtmaksikirjana või postipakina. Kaup jõuab kohale 3 tööpäeva jooksul. Pakk väljastatakse elukohajärgsest postiasutusest isikut tõendava dokumendi alusel.
  • d. Ostetud kaubale on võimalik ka ise järgi tulla aadressil Laki 14A, Tallinn. Aeg tuleks eelnevalt kokkuleppida e-maili, telefoni või Skype teel.

NB! Transpordihinnad sõltuvad tellimuse suurusest, sest me pakume tasuta kohaletoimetamist tellimustele alates 10 eurost.

Kas ma saan ise oma kleepsule järgi tulla?

Jah, muidugi, aga me palume eelnevalt aeg kokku leppida telefoni või kirja teel.

Samuti pöördume poepidajate poole: kui teil on soov teha meiega koostööd ja pakkuda meie tooteid oma poodides, võtke meiega ühendust. Otsime häid ja usaldusväärseid partnereid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja teistes Eesti linnades.

Kuidas ma saan teada, et minu tellimusega tegeletakse?

Kleebist hakatakse tegema peale makse sooritamist. Kui tellimus antakse edasi kullerile, saadame teile sellest teavitava kirja. Täpsemalt saab uurida, kui võtate meiega ühendust telefoni või kirja teel.

Kas minu andmed (telefoninumber, e-mail või isiklik aadress) võivad spämmerite, telefonimüüjate või uuringutefirmade kätte sattuda?

Me säilitame meie klientide andmeid statistika jaoks. Kogutud andmed töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega. Teil on alati võimalus näha meie käsutuses olevaid andmeid ja keelata edaspidist andmetöötlust.

Kuidas ma saan teiega ühendust võtta?

Saatke meile kiri aadressil admin@dkleeps.ee või helistage telefonil 58743963 (suhtleme vabalt vene, eesti ja inglise keeles). Oleme valmis teie küsimustele vastama.

Mida teha kui teie e-poes ei ole soovitud värvi?

Võtke meiega ühendust telefoni või kirja teel. Teeme kõik, et leida värv, mis teile sobib. Kleepsu valmistamise aeg pikeneb, aga lõpuks saate te just seda, mida tahate.